Kryształowe Bajki to zestaw pięciu  bajek na siłę i moc, na mądrość i dobroć oraz na dobry wybór. Radość dzieci z obcowania z naturą jest dla autorki najwyższym priorytetem.

(…) Każdy, kto ma czyste serce i nie ma złych intencji, może wejść do mojej komnaty po to, aby stać się lepszym, szczęśliwym, kochającym i kochanym. Jestem tu od milionów lat i czekam na Was, Drogie Dzieci. Wystarczy, że o mnie pomyślicie, a promień światła popłynie do Waszego serca i już nigdy nie będziecie smutne i samotne.

 

Z powodu pytań , dlaczego ”Kryształowe Bajki” , dlaczego „Kryształowe Przebudzenie”, spróbuje odpowiedzieć jak to się zaczęło.
…. kiedy poddałam się głębokim  medytacją trzy lata temu, jawił mi się kryształ już przy pierwszym osiągnięciu stanu ciszy. Kryształ był wielki jak beczka i zobaczyłam go na wysokości 2/3 Ślęzy. Widziałam jego kolory , jego promieniowanie, czułam jego siłę i moc. Pradawna góra Ślęża pojawiła się jako ważny czakram energii.
Jednak nie tylko to było zaskoczeniem. Zobaczyłam, że wśród osób, które są ze mną, w każdym z nich zatopione są  kryształy  o różnej wielkości i kształcie. Opisałam to w wierszu KRYSZTAŁOWY KWIAT. Gdyby nie fakt uzdrowienia podczas tej ceremonii  mojej prawej piersi, poczułam ciepło, zobaczyłam „laser” odchodzący w moją stronę od kryształu jednego z uczestników. Lecz dziś już wiemy, że cudów nie ma. To siła natury , która jest wokół nas i w nas i kiedy jesteśmy otwarci na jej moc ona po prostu się pojawia. Stąd KRYSZTAŁ w bajkach i wierszach , które pisane były lekko, szybko , nawet pismem automatycznym, stając się przesłaniem .
Dzisiaj moje bajki dają  dzieciom siłę, moc, mądrość, dobroć oraz dobry wybór, zaś wiersze są swoistą transformacją w poszukiwaniu złotego środka na normalność w tych pędzących, matrixowych czasach.
Marzena Tomaszczak