„Jak uzdrowić toksyczne myśli” przedstawia głęboką metodę uzdrawiania, tak współczesną, jak i klasyczną. Sandra Ingerman, terapeutka i praktyk szamański, uczy nas, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami poprzez medytacje, wizualizacje i inne ćwiczenia. Pokazują one, w jaki sposób emanować pozytywnymi myślami i chronić się przed destrukcyjnymi energiami.

„Ta cudowna mała książeczka, wypełniona uzdrawiającymi historiami i mądrością, zmieni ludzkie życie. Sandra Ingerman zasługuje na pochwałę, bo stworzyła naprawdę dobrą medycynę” – Hank Wesselman, antropolog  Jill Kuykendall, fizjoterapeuta, autorzy „Spirit Medicine: Healing in the Sacred Realms” i „The Journey to the Sacred Garden”.

„Jeśli szczerze pragniesz zdrowszego, empatycznego podejścia do trudnych życiowych chwil, ta książka może ci ogromnie pomóc. „Jak uzdrowić toksyczne myśli” jest jak tygodniowy warsztat w łatwym formacie” – Leonard Felder, doktor psychologii, autor „When Difficult Ralatives Happen to Good People”.

„Sandra wspaniale uczy nas, jak odtruwać nasze życie, podążając ścieżką miłości i światła. Po przeczytaniu tej pięknie napisanej, absorbującej i inspirującej książki, zamknęłam oczy i poczułam się odświeżona i uzdrowiona jak nigdy dotąd” – Barbara Tedlock, autorka „The Woman in the Shaman Body: Reclaiming the Feminine in Religion and Medicine” i wybitny profesor antropologii medycznej i psychologicznej na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo.

„Sandra Ingerman pięknie wyjaśnia, jak nasze myśli kształtują nasze życie i wpływają na innych. Cały czas przywraca światło i magię z głębin naszych dusz. Bardzo polecam” – Carol Schaefer, autorka „Grandmothers Counsel the World: Women Elders Offer Their Vision for Our Planet”.