Izabela Margańska urodziła się 31 grudnia 1973 r. w Bydgoszczy. Mając 14 lat wyjechała z matką do Grecji, gdzie skończyła liceum i wyszła za mąż. Po 27 latach wróciła do Polski. W 2015 roku napisała swoją pierwszą książkę Przekazy duszy.

 

 

 

Od autora

Od kiedy tylko sięgam pamięcią, starałam się znaleźć złoty środek na szczęście. Zapisywałam się na wszelkie możliwe warsztaty samodoskonalenia, wydałam na nie duże pieniądze, stosowałam się do wszystkich wskazówek, afirmowałam i wizualizowałam swoje pragnienia, nie było żadnych skutków. Straciłam na te metody ponad 15 lat mojego życia. Z dzisiejszej perspektywy wydaje mi się takie oczywiste, że te metody są błędne. Zamykamy oczy i wizualizujemy, a gdy je otwieramy, świat nadal jest taki sam, jakoś nie chce dopasować się do naszych wizualizacji. Żadne z moich pragnień nie spełniło się. Instruktorzy tych szkoleń z ogromną pewnością siebie twierdzili, że to jest właściwa metoda, która tylko na mnie jakoś nie działała. Doszłam do prostego wniosku, że muszę robić coś źle i starałam się jeszcze bardziej. Nadal nic z tego nie wychodziło, więc zostałam z problemem sama, nie wiedziałam co robić, aż do momentu, w którym zaczęłam dzielić się moimi wątpliwościami z innymi.

Byłam bardzo zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że inni mieli ten sam kłopot, metody były bezużyteczne. Stwierdziłam, że nie tylko ja mam problemy, nie analizowałam dlaczego tak jest, porzuciłam więc te metody.

Robiąc to nieświadomie, zaakceptowałam, że moje życie już takie jest. Wtedy jeszcze nie byłam świadoma tego, co zrobiłam. Akt akceptacji był pierwszym krokiem na drodze do zmian, chociaż wtedy jeszcze nie byłam świadoma tego faktu, że podstawowym warunkiem zmiany określonej sytuacji, jest zaakceptowanie jej.

Miałam dużo szczęścia, wszystkie zmiany, które zaszły w moim życiu, nie zostały przeprowadzone przeze mnie świadomie.

Nauczyłam się czegoś bardzo ważnego, że mimo złudzeń, nie jesteśmy panami naszego życia, nie my nim kierujemy. Jedynym aktywnym działaniem, którego możemy się podjąć, jest odkrycie, jakie zamiary ma w stosunku do nas Bóg, czego od nas chce, jakiego dzieła mamy dokonać.

Wielu ludziom informacja ta może wydać się nieprawdziwa, oni przecież dostali od życia to, o czym marzyli. Zgadzam się w zupełności, ale prawda jest inna – to ich marzenia były zgodne z planem boskim dla nich.

Moja przygoda z duszą jest dla mnie fascynująca, ciągle jeszcze nie mogę uwierzyć, że to wszystko przytrafiło się właśnie mnie. Oczywiście cuda się zdarzają, ale nie nam, tak najczęściej myślimy. Te najbardziej wiarygodne zdarzają się w odległości kilku tysięcy kilometrów od nas, ale nam przecież nic dziwnego nie może się przydarzyć.

Niniejsza książka również jest dialogiem z moją duszą, jednak nie jestem w niej naprowadzana na własną drogę, ale opisuję zasady panujące we Wszechświecie, a ustanowione przez Boga. Zrozumienie ich rozwiewa wiele wątpliwości i rozwiązuje dużo problemów. Prawdy w niej zawarte, są zdefiniowane w taki sposób, aby każdy mógł zrozumieć rzeczy, które już od dawna w swoim życiu zauważył, lecz nie rozumiał dlaczego tak się dzieje.

Nie gwarantuję cudu, nikt nie może go zagwarantować. Jedyną pomocą, którą mogę obiecać z mojej strony jest to, że poprzez tę książkę, każdy może wejść pierwszym krokiem na swoją prawidłową drogę życiową.

Życzę wszystkim czytelnikom upragnionego szczęścia.

 

Izabela Margańska